Pływaj taniej

Zniżki

Firmy Dobrych Kajakarzy promują osoby, które rozwijają swoje umiejętności. Dlatego wszyscy kajakarze posiadający certyfikaty wg PSKK płacą mniej. Zalecane zniżki wynoszą:

  • 25% – wypożyczenie sprzętu kajakowego,
  • 15% – udział w imprezie kajakowej lub szkoleniu kajakowym,

  • 10% – zakup sprzętu kajakowego.

Firma mają prawo dopasować te zalecane poziomy zniżek do swojej oferty, dlatego zawsze należy pytać o szczegóły. Zajrzyj na stronę z listą firm, żeby sprawdzić szczegóły.

Jak się zweryfikować?

System weryfikacji umiejętności według Polskiego Systemu Kwalifikacji Kajakowych (PSKK) jest bardzo elastyczny. Wystawcą certyfikatu może być każda osoba, które wcześniej sama zweryfikowała się na wyższym stopniu. Każda Firma Dobrych Kajakarzy ma takie możliwości.

Jak wygląda weryfikacja?

Weryfikacja na poziomie pierwszym (początkujący) zwykle trwa nie dłużej niż 1-2 godziny. Obejmuje ona podstawy techniki wiosłowania, a także pierwszą kontrolowaną wywrotkę.

Demonstracja wszystkich umiejętności na poziomie drugim (średnio zaawansowany) jest trudniejsza, ale można ją przeprowadzić w jedno przedpołudnie.

Pełny zakres PSKK jest szeroki. Obejmuje on pięć poziomów, kajaki jedno i dwuosobowe, kanadyjki (canoe, kanu), kajakarstwo nizinne, górskie i morskie.  System został on opracowany przez polskich specjalistów od szkoleń kajakowych, ale jednocześnie jest zgodny ze standardami światowymi w tej dziedzinie. Dzięki niemu poznasz kajakarstwo profesjonalnie i bezpiecznie. Wszystkie informacje dostępne są na stronie www.pskk.org.pl